برندسازی و بازارسازی

برندسازی به فرآیند ایجاد هویتی متمایز برای یک محصول - کسب و کار، کالا، خدمت، تجربه، مقصد و ... - در ذهن مخاطبان و مصرف کنندگان هدف گفته می‌شود و بازارسازی مجموعه رفتارها و تصمیماتی است که به وسیله آنها، بازار آماده پذیرش و معامله محصول می‌شود. برندسازی و بازارسازی فرآیندهایی هستند که حضور و مانایی شما در صنعت  را به ارمغان می‌آورند.

خدمات قابل ارائه

محصولات دریایی

بازار کسب‌وکارهای دریایی یک بازار تخصصی است که شرکت‌ها، بنادر و موسسات برای تامین قطعات، تجهیزات و خدمات، ترجیح می‌دهند با برندهای شناخته‌شده و معتبر همکاری کنند. ایجاد یک برند معتبر دریایی زمان و انرژی زیادی می‌برد که برای استارتاپ‌ها با توجه به محدودیت زمانی، امکان‌پذیر نیست.

مارین‌تک، با بیش از ۲۰ سال تجربه در صنعت دریایی و حمایت از استارتاپ‌های مختلف در این حوزه، امروز مجموعه‌ای از برندها را تشکیل داده است که خدمات و تجهیزات دریایی ارائه می‌دهند. سبد کالای این برندها با ایجاد استارتاپ‌های جدید و محصولات نوآورانه، هر روز بزرگتر می‌شود. این بستر با کمک بازارسازی مناسب، به تیم‌های استارتاپی کمک می‌کند تا محصولات خود را به بازار عرضه کنند و درآمد کسب کنند. پس از درآمدزایی، استارتاپ‌ها می‌توانند به مرور زمان برند خود را ایجاد و در بازار دریایی اعتبار کسب کنند.

مارین‌تک امکاناتی را برای استارتاپ‌ها فراهم کرده است که انجام بخش‌های مختلف بازاریابی و فروش را برای آن‌ها تسهیل می‌کند. این امکانات شامل تکمیل سبد کالا و خدمات، ارتباط با مشتریان و ایجاد شبکه توزیع است که هزینه‌های زیادی برای استارتاپ‌ها دارد. مارین‌تک این امکانات را بر اساس تجربه خود در بازار دریایی و داشتن نمایندگی‌های فروش و ارایه خدمات در بنادر مختلف کشور ارائه می‌دهد.

این دپارتمان با شناخت دقیق بازار دریایی و نیازهای مشتریان، به شما کمک ‌می‌کند تا محصولات خود را به مشتریان مناسب برسانید و فروش خود را افزایش دهید.

  • خدمات قابل ارائه به کسب‌وکار
    • برندسازی
    • بازارسازی
    • بازاریابی
مقاصددریایی

امروزه مقاصد دریایی از جمله شهر بندرهای شیلاتی، تجاری و گردشگری، یکی از محبوب‌ترین مقاصد سفر برای مردم است. مردم معمولاً ترجیح می‌دهند به مقاصدی سفر کنند که از تجربه خوب آن‌ها شنیده‌اند. تجربه خوب و مناسب هر فضا محصول یک پروژه برندسازی مقصد تخصصی است.

سال‌ها مدیریت و برنامه‌ریزی برای مقاصد دریایی گوناگون در سراسر ایران، از سواحل مکران تا سواحل خزر و جزایر خلیج فارس، باعث شده است تا شناخت و آگاهی خوبی از پتانسیل‌ها و محدودیت‌های این مقاصد به دست آید. این شناخت، تصویری کلان از این مقاصد در اختیار ما قرار می‌دهد.

آگاهی از فرصت‌ها و نحوه سرمایه‌گذاری، ایجاد کاربری‌های مورد نیاز، بهره‌برداری صحیح و برندسازی، دستاوردهای سال‌ها حضور در صنعت دریایی است که کاهش ریسک و هزینه در ایجاد یک مقصد دریایی، از شهر بندری گرفته تا یک رستوران دریایی را بهمراه دارد.

خدمات قابل ارائه به مقاصد دریای

 

1- برندسازی مقصد

2- مدیریت مقصد

  • تدوین استراتژی
  • ایجاد زیرساخت
  • بهره‌برداری و مدیریت

برای مشاوره برندسازی و بازارسازی فرم زیر را تکمیل کنید